اخبار گروه کر شهر تهران

کنسرت گروه کر شهر تهران - 2 آبان 1389

گروه کر شهر تهران در روزهای 12 الی 14 آبان 1389 به همراهی ارکستر مجلسی در سالن رودکی به اجرای کنسرت می پردازد. در این کنسرت که به رهبری مهدی قاسمی انجام می شود، آثاری از ادوارد الگار و جان راتر برای نخستین بار در ایران به اجرا گذاشته می شود.

در بخش اول این اجرا قطعه "مناظری از باواریا" اثر ادوارد الگار با همراهی پیانوی بهاره مهدوی و در بخش دوم این کنسرت قطعه Magnificat اثر جان راتر آهنگساز و رهبر معاصر انگلیسی که بیشتر آثار وی در زمینه موسیقی کرال است به همراهی ارکستر مجلسی به اجرا در می آید.

[ بازگشت به صفحه اصلی اخبار ]

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار گروه کر شهر تهران

کنسرت گروه کر شهر تهران - بهمن 1396
گروه کر شهر تهران در روزهای 26 و 27 بهمن ماه 1396، ساعت 20، در تالار رودکی قطعاتی از تئاترها و فیلم های موزیکال معروف را به رهبری مهدی قاسمی اجرا خواهد کرد. در این کنسرت، گزیده های از "بینوایان"، "شبح اپرا"، "لالا لند"، "اشک ها و لبخندها" و منتخبی از موسیقی انیمیشن های معروف دیزنی اجرا می شود. یاسمین حسین زاده (پیانو)، پورنگ پورشیرازی (کنترباس) و دارا تیموری فر (درامز) در این اجرا گروه کر شهر تهران را همراهی می کنند.
ادامه خبر ...

دوره آموزشی گروه کر - آذر 1395
وره های جدید آموزشی گروه کر شهر تهران از آذر 1395 برای علاقمندانی که تجربه قبلی در موسیقی ندارند، زیر نظر مهدی قاسمی برگزار می شود.
ادامه خبر ...

عضویت در خبرنامه گروه
آدرس ایمیل:

صفحه گروه کر شهر تهران در فیس بوک

کانال گروه کر شهر تهران در یوتیوب

کانال گروه کر شهر تهران در تلگرام