اخبار گروه کر شهر تهران

کنسرت گروه کر شهر تهران - 9 اسفند 1389

گروه کر شهر تهران در روزهای 19 و 20 اسفند 1389 به همراهی ارکستر مجلسی در سالن رودکی به اجرای کنسرت می پردازد. در این کنسرت که به رهبری مهدی قاسمی انجام می شود، قطعه گلوریا اثر ویوالدی به طور کامل اجرا می گردد. همچنین قطعاتی از فوره و باربر برای نخستین بار در ایران به اجرا گذاشته می شود.

در بخش اول این اجرا قطعاتی از گابریل فوره، بلا بارتوک و ساموئل باربر با همراهی پیانوی ستاره نفیسی اجرا می شود. اجرای 4 قطعه از این آثار، برای نخستین بار در ایران صورت می گیرد. قسمت دوم این کنسرت نیز به اجرای "گلوریا" اثر آنتونیو ویوالدی به همراهی ارکستر مجلسی اختصاص دارد.

[ بازگشت به صفحه اصلی اخبار ]

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار گروه کر شهر تهران

کنسرت گروه کر شهر تهران - بهمن 1396
گروه کر شهر تهران در روزهای 26 و 27 بهمن ماه 1396، ساعت 20، در تالار رودکی قطعاتی از تئاترها و فیلم های موزیکال معروف را به رهبری مهدی قاسمی اجرا خواهد کرد. در این کنسرت، گزیده های از "بینوایان"، "شبح اپرا"، "لالا لند"، "اشک ها و لبخندها" و منتخبی از موسیقی انیمیشن های معروف دیزنی اجرا می شود. یاسمین حسین زاده (پیانو)، پورنگ پورشیرازی (کنترباس) و دارا تیموری فر (درامز) در این اجرا گروه کر شهر تهران را همراهی می کنند.
ادامه خبر ...

دوره آموزشی گروه کر - آذر 1395
وره های جدید آموزشی گروه کر شهر تهران از آذر 1395 برای علاقمندانی که تجربه قبلی در موسیقی ندارند، زیر نظر مهدی قاسمی برگزار می شود.
ادامه خبر ...

عضویت در خبرنامه گروه
آدرس ایمیل:

صفحه گروه کر شهر تهران در فیس بوک

کانال گروه کر شهر تهران در یوتیوب

کانال گروه کر شهر تهران در تلگرام