گالری عکس

کارمینا بورانا (اسفند 1392)

کارمینا بورانا (اسفند 1392)گروه کر شهر تهران و گروه کر فرهنگسرای بهمن به رهبری مهدی قاسمی روزهای 16 تا 18 اسفند 1392 در تالار وحدت به اجرای "کارمینا بورانا" اثر محبوب و مشهور کارل ارف پرداختند. در این کنسرت، کارمینا بورانا به طور کامل، با همراهی ارکستر و توسط بیش از 200 خواننده و نوازنده به اجرا گذاشته شد که در نوع خود در ایران بی سابقه بود.

 

کنسرت تیرماه 1392 (تالار رودکی)

کنسرت تیرماه 1392 (تالار رودکی)در نیمه اول این کنسرت قطعاتی از آهنگسازان معاصر ایرانی به اجرا درآمد و سپس سوییت "شبح اپرا" با همراهی پیانوی نیلوفر بدری کوهی اجرا شد. بخش دوم این کنسرت به اجرای منتخبی از آهنگسازان دوره باروک به همراهی ارکستر زهی اختصاص داشت.

 

کنسرت اسفند 1389 (سالن رودکی)

کنسرت اسفند 1389 (سالن رودکی)در نیمه اول این کنسرت قطعاتی از آهنکسازان نیمه دوم قرن نوزدهم و نیمه اول قرن بیستم (فوره، بارتوک، باربر) با همراهی پیانوی ستاره نفیسی به اجرا گذاشته شد. در نیمه دوم این کنسرت گلوریا اثر آنتونیو ویوالدی به همراهی ارکستر زهی به اجرا در آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار گروه کر شهر تهران

کنسرت گروه کر شهر تهران - بهمن 1396
گروه کر شهر تهران در روزهای 26 و 27 بهمن ماه 1396، ساعت 20، در تالار رودکی قطعاتی از تئاترها و فیلم های موزیکال معروف را به رهبری مهدی قاسمی اجرا خواهد کرد. در این کنسرت، گزیده های از "بینوایان"، "شبح اپرا"، "لالا لند"، "اشک ها و لبخندها" و منتخبی از موسیقی انیمیشن های معروف دیزنی اجرا می شود. یاسمین حسین زاده (پیانو)، پورنگ پورشیرازی (کنترباس) و دارا تیموری فر (درامز) در این اجرا گروه کر شهر تهران را همراهی می کنند.
ادامه خبر ...

دوره آموزشی گروه کر - آذر 1395
وره های جدید آموزشی گروه کر شهر تهران از آذر 1395 برای علاقمندانی که تجربه قبلی در موسیقی ندارند، زیر نظر مهدی قاسمی برگزار می شود.
ادامه خبر ...

عضویت در خبرنامه گروه
آدرس ایمیل:

صفحه گروه کر شهر تهران در فیس بوک

کانال گروه کر شهر تهران در یوتیوب