گالری عکس

کارمینا بورانا (اسفند 1392)

کارمینا بورانا (اسفند 1392)گروه کر شهر تهران و گروه کر فرهنگسرای بهمن به رهبری مهدی قاسمی روزهای 16 تا 18 اسفند 1392 در تالار وحدت به اجرای "کارمینا بورانا" اثر محبوب و مشهور کارل ارف پرداختند. در این کنسرت، کارمینا بورانا به طور کامل، با همراهی ارکستر و توسط بیش از 200 خواننده و نوازنده به اجرا گذاشته شد که در نوع خود در ایران بی سابقه بود.

 

کنسرت تیرماه 1392 (تالار رودکی)

کنسرت تیرماه 1392 (تالار رودکی)در نیمه اول این کنسرت قطعاتی از آهنگسازان معاصر ایرانی به اجرا درآمد و سپس سوییت "شبح اپرا" با همراهی پیانوی نیلوفر بدری کوهی اجرا شد. بخش دوم این کنسرت به اجرای منتخبی از آهنگسازان دوره باروک به همراهی ارکستر زهی اختصاص داشت.

 

کنسرت اسفند 1389 (سالن رودکی)

کنسرت اسفند 1389 (سالن رودکی)در نیمه اول این کنسرت قطعاتی از آهنکسازان نیمه دوم قرن نوزدهم و نیمه اول قرن بیستم (فوره، بارتوک، باربر) با همراهی پیانوی ستاره نفیسی به اجرا گذاشته شد. در نیمه دوم این کنسرت گلوریا اثر آنتونیو ویوالدی به همراهی ارکستر زهی به اجرا در آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار گروه کر شهر تهران

دوره آموزشی گروه کر - آذر 1395
وره های جدید آموزشی گروه کر شهر تهران از آذر 1395 برای علاقمندانی که تجربه قبلی در موسیقی ندارند، زیر نظر مهدی قاسمی برگزار می شود.
ادامه خبر ...

کسب مقام دوم در فستیوال کُرال خاورمیانه توسط گروه کُر شهر تهران
گروه کر شهر تهران در روز 23 اسفند ماه 1393 موفق شد با اجرای قطعات S Wonderful اثر جرج گرشوین، ای یار اثر احمد پژمان و Agnus Dei اثر ساموئل باربر رتبه دوم مسابقه کر سال را در فستیوال کرال خاورمیانه کسب نماید.
ادامه خبر ...

عضویت در خبرنامه گروه
آدرس ایمیل:

صفحه گروه کر شهر تهران در فیس بوک

کانال گروه کر شهر تهران در یوتیوب